Руслана трогательно поздравила мужа с днем рождения и показала совместные фото

Руслана Лижичко та Олександр Ксенофонтов разом більше 26 років. До сих пір між ними збереглися міцні відносини, як дружні та романтичні, так і професійні. Співачка привітала свого чоловіка і, за сумісництвом, продюсера з 53-м днем народження.

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська співачка і переможниця «Євробачення 2004» опублікувала спільні з чоловіком фотографії. Пост зірка присвятила саме Олександру, якому сьогодні виповнилося 53 роки.

«Ми разом творимо один одному щастя, натхнення, музику. І сьогодні я хочу сказати йому саме зворушливе … Ти мій — єдиний і один такий на всьому світі. Ти особливий і неймовірний, і для мене Ти — моє сонце і мій вітер, мої зірки і мої ночі, мої хвилі і мій океан. Ти — моя бездонна любов … і я тебе люблю всім серцем, як тільки можна в цьому житті любити» — зворушливо підписала публікацію Руслана.

Історія кохання співачки й на той момент звукорежисера почалася давно, коли Руслана тільки збиралася пробитися в шоу-бізнес. Працюючи разом, гастролюючи й подорожі, їх відносини розвивалися дуже стрімко

«Саша — великий романтик. Жодне побачення не минало без будь-яких романтичних сюрпризів», — зізналася раніше в інтерв’ю зірка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslana (@ ruslana.lyzhychko)

Одного разу пара розлучилася, коли Руслана поїхала в інше місто на навчання. Але повернувшись до Львова, їх відносини продовжилися.

«Я відчувала, що Саша — мій чоловік, моя доля», — зазначила співачка.

Руслана та Олександр живуть за принципом «любов любить тишу» і вирішили тримати особисте життя в секреті. Цікаво те, що за 26 років шлюбу подружжя так і не обзавелися потомством.

Нагадаємо, Руслана стала Барби. ВСети появилось фото куклы в виде известной украинской певицы.

Ваше мнение?

Ваш электронный адрес не будет опубликован.