Ірина Федишина показала свого 80-річного дідуся

Ірина Федишина дуже сімейна людина, вона не пропускає жодного важливого дня, навіть якщо у неї щільний робочий графік. Днями артистка побувала на святкуванні великого ювілею — 80-річчя свого дідуся.

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка поділилася серією фотографій. У кадрі вона постала в вузьких білих джинсах з високою талією, красивому чорному топі-корсеті і нюдових туфлях-лодочках. Волосся вона залишила розпущеним, уклавши локони в елегантні хвилі, а в макіяжі як завжди зробила акцент на губах за допомогою червоної помади.

«У нашого дідуся Антона сьогодні 80 років. Щиро вітаємо! Нехай Господь дарує міцне здоров’я на довгі роки життя. Ps: зібрали найрідніших, зробили для дідуся свято», — зазначила в публікації Ірина Федишин.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Виконавиця показала своїх найближчих родичів, а також іменинника. На прохання іменинника Ірина Федишин навіть виконала кілька своїх пісень на святі. Дідусь зірки на 80 років дуже активний чоловік, який підспівував під пісні своєї онучки і запально крутив хороводи.

https://today.ua/wp-content/uploads/2021/07/video_2021-07-21_11-20-48.mp4

Нагадаємо, Ірина Федишин показала фото з весілля в розкішному бальному платті.

Ваше мнение?

Ваш электронный адрес не будет опубликован.