Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан підкорила жіночністю в блискучій мінісукні з глибоким декольте

Переможниця «Холостяк» Ганна Богдан в перервах між подорожами бере участь у фотосесіях, в яких цілком розкривається її жіночність. Нещодавно дівчина показала на своїй сторінці в Instagram серію фото, на яких вона позує в золотистій напівпрозорій мінісукні, розшитій паєтками і з глибоким декольте.

На фото Богдан сидить в кріслі, поклавши обидві ноги на стіл. Така поза на перший погляд не є жіночною, але дівчина вигладає у ній органічно. На Ганні одягнені шикарні золоті босоніжки, а також довгі сріблясті сережки, які звисають до плечей.

Свій образ обраниця «Холостяка» Михайла Заливако доповнила акуратною зачіскою і вечірнім макіяжем. Колишня модель знає, як постати в кадрі, щоб виглядати приголомшливо. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан підкорила жіночністю в блискучій мінісукні з глибоким декольте1 Анна Богдан зазначила, що на її думку жіночною дівчину робить елегантність, впевненість і амбітність. У своїх підписників вона поцікавилася, які якості ще можна додати до цього списка.

«Жіночність — це зброя, яка робить чоловіка беззахисними перед нашим чарами. Тому володіти цією якістю хотіла б кожна дівчина … А що на вашу думку робить жінку привабливою в очах чоловіків?», — написала Анна Богдан у підпису до фото.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан підкорила жіночністю в блискучій мінісукні з глибоким декольте2

«Звичайно ж ніжність і впевненість в собі», «Найголовніше — нести себе, відповідно будь-яку якість, навіть недолік — можна перетворити на перевагу в очах інших», «Елегантність — вона у всьому: в мові, в манерах, в позах на фото. Інакше все — порожні роздуми «,» Внутрішній спокій і самодостатність «, — написали фоловери Богдан.

Раніше Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті.

Ваше мнение?

Ваш электронный адрес не будет опубликован.