“Холостячка“ Злата Огневич показала свою нестаріючу красуню-маму

«Холостячка» Злата Огневич рада, що, нарешті, її батьки перебралися ближче до Києва. Тривалий час мама і тато співачки проживали в Криму, а тепер влаштувалися в передмісті столиці, і артистка може бачитися з ними якомога частіше.

Відома українська співачка похвалилася перед шанувальниками, яка у неї красива і молода мама. В особистому акаунті в Інстаграм Злата Огневич, яка стала головною героїнею другого сезону шоу «Холостячка» опублікувала відео і Селфі з мамою Галиною.

«Моя мамуля Галочка або, як я її лагідно називаю: Галчонок, мамушік, маміта … я оцінила: батьки поруч — це КАЙФ», — зізнається артистка.

Співачка розповіла шанувальникам, що довгий час її мама і тато жили в Криму і тільки тепер переїхали в передмістя Києва. Як же вони радіють, коли Злата відвідує їх: «Таке щастя бачити її посмішку, сміятися і знову відчувати себе дитинчам». Шанувальникам Огневич нагадала, що в цю неділю в Україні відзначають День матері, закликавши всіх дарувати мамам любов.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@ zlata.ognevich)

Шанувальники прийшли в захват, побачивши, наскільки красива і молода мама в української співачки. У коментарях підписники залишили масу компліментів на адресу Галини.

«Красива мама», «Дуже приємно спостерігати, коли між батьками і дітьми такі хороші відносини», «Дві красуні», «У вас така мила і чудова Мама!!», «Прекрасна мама і чудова донечка. Обидві нереальні красуні», — пишуть користувачі.

Нагадаємо, Злата Огневич описала своє ідеальне весілля і плаття мрії.

Ваше мнение?

Ваш электронный адрес не будет опубликован.