Дженніфер Лопес показала рідкісне спільне фото зі своєю дочкою-підлітком

Дженніфер Лопес не часто показує публіці своїх дітей. Громадськість куди більше цікавлять романи зірки, ніж її сім’я. Однак, на днях Лопес опублікувала в Instagram фото зі своєю 13-річною дочкою Еммі, і фанати захопилися тим, наскільки мама і дочка схожі між собою.

У підписі до фото Джей Ло зворушливо написала, що проводить вікенд «зі своїм кокосіком». Мабуть, так ласкаво артистка називає дочку. Як відомо, Лопес виховує двійнят Еммі і Макса.

Шанувальники відзначили, що Лопес виглядає настільки молодо, що на спільній фотографії з донькою-підлітком схожа на її ровесницю. Джей Ло в свої 51 рік дійсно виглядає не по роках. Незабаром актриса знову готується стати нареченою, тому цифи у паспорті її дійсно не хвилюють.

Дженніфер Лопес показала рідкісне спільне фото зі своєю дочкою-підлітком1

«Двійнята», «Ви обидві виглядаєте такими красивими», «Такі милі!», «Ти теж красива і мила», «Вона так виросла», «Ви схожі на близнюків, це так мило», — пишуть фанати Лопес в коментарях.

Зараз Лопес активно готується до переїзду з Майамі в Лос-Анджелес до Бена Аффлека, стосунки з яким розвиваються дуже стрімко. У зв’язку з цим у Джей Ло зараз маса турбот. Вона активно шукає школу для своїх дітей, в яку вони підуть вже у вересні, а разом з Беном вони вибирають собі сімейне гніздечко, яке хочуть купити для своєї майбутньої сім’ї.

Раніше повідомлялося, що 51-річна Дженніфер Лопес сіла на шпагат і вразила розтяжкою.

Ваше мнение?

Ваш электронный адрес не будет опубликован.